Batohy, kufry, tašky a další vychytávky, které vám doporučujeme

Ptáte se jak vybíráme batohy, kufry, tašky a další vychytávky, které Vám doporučíme?

Věřte nebo ne, ale vždycky z našich zkušeností s danými produkty. Snažíme se s celým týmem nejen batohy neustále testovat a z každé kategorie pak vybereme pár favoritů, o kterých si myslíme, že rozhodně stojí za povšimnutí.

Základním atributem pro nás rozhodně není cena nýbrž kvalita. Chápeme, že by si někdo mohl myslet opak, ale je třeba si uvědomit, že za špičkově zpracovaný batoh, kufr nebo tašku, si člověk zkrátka trošku připlatí. Odměnou však dostanete něco, co Vám může při normálním zacházení dělat radost klidně i roky. Tím však nechceme říct, že všechny levnější batohy stojí za prd, zatímco ty drahé jsou TOP! Často nás dokáže poměr cena výkon příjemně překvapit.

Zakládáme si na tom neprodávat žádné batohy, které nás nepřesvědčili. Tím, že nám skutečně každý produkt projde rukama, můžete si být jistí, že žádný šunt u nás nekoupíte. Záleží vždy na osobních preferencích, co člověk od batohu očekává.

Na naší kamenné prodejně Vám rádi poradíme i osobně! V případě nadměrné ukecanosti nás neváhejte zastavit :) Většinu produktů se snažíme držet skladem a pokud jste se rozhodli do batohu investovat, není určitě od věci si ho ještě před koupí vyzkoušet. V případě koupě přes e-shop můžete zboží do 14 dnů vrátit.