O nás

Batohy jsme měli rádi vždycky, každej z nás jich doma pár měl a každej se tím novým nikdy nezapomněl pochlubit. Přesně jednoho takového chlubícího se dne vznikl nápad, že bychom mohli batohama obštastnovat nejen sebe, nýbrž i vás všechny! Slovo dalo slovo a začali jsme pracovat na e-shopu. Šef v jedné ze svých lepších chvilek vymyslel název NARAMENA.CZ.

Od začátku bylo jasné. že nechceme zůstat pouze u e-shopu. Rádi se s lidma vykecáváme osobně a kamenná prodejna byla a je pro nás základem. V našem in-line obchůdku se nacházela ještě jedna cimra, zeloucí prázdnotou, a vyloženě si řikala o využití! Slovo dalo slovo a my stáli v montérkách s válečkama v rukách a tak začala vznikat batohová prodejna.

Záměr byl soustředit se především na sportovní, turistické a městské batohy, plus doplnky, jako třeba láhve! Ty nás rovněž hrozně bavěj! Vlastne když přemýšlím, co nás všechno baví, tak bychom těch krámů museli mít tak patnáct :)) No nic, zpátky na zem.. Jak se říká - dělej toho mín a pořádně!

Postupem času jsme batohy rozšířili o tašky, kufry, lékárničky a hromadu doplnků..v naší řeči 3,14čovinek :) Pokud nechcete koupit zajíce v pytli a zatoužíte po radě, doporučení, či dobrém slovu, neváhejte a doražte nás navštívit do našeho obchůdku! Pokud jste z daleka nebo se Vám zrovna nehodí stavit se osobně, nebojte se nás jakkoliv kontaktovat (mail, tel.)!

Těšíme se na vás!