DĚTSKÉ BATOHY DEUTER 2019

Mezi dětskými batohy od Deuteru naleznete jak batůžky pro předškolní děti, tak pro čerstvé školáky, zkušené školáky, nebo mladé turisty. Myslete na to, že dětská záda zatím ještě nejsou tak silná, tudíž stabilní a poctivě vystužený zádový systém by u dětských batohů měl být základem. Chápeme, že děti rostou rychle a rodiče aby kupovali pomalu každý rok novou výbavu. Na druhou stranu zdraví máme jen jedno a při dnešní tíze školních učebnic Vám dětská zádíčka jistě poděkují :)

Děti od 2 let

Pro malé prcky od dvou let si Deuter připravil batůžky řady Pico. Jedná se o pětilitrové fešáky ve dvou barevných variantách.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Deuter+Pico

Děti od 3 let

Batůžky řady Kikki zaručeně vykouzlí úsměv na tváři všech Vašich ratolestí. Batoh je díky svému rozměru 35x20x16 cm a objemu 6 litrů ideální pro předškolní děti.
Deuter tyto papouchy vyrábí ve třech barevných variantách.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Kikki

Pokud se Vám zdá 6 litrový batoh malý, zkuste juknout na 8 litrové batůžky řady Schmusebar. Disponují víkem na dvě přezky, bočními kapsami například na pití a především plyšovým medvídkem! :). Vybírat můžete ze tří barevných variant.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=schmusebar

Děti od 5 let

První dětské tůry a dobrodružství se jistě neobejdu bez osmnáctilitrového batohu Junior. Pěkně polstrovaný zádový systém, oddělená kapsa na mokré věci, boční kapsy na pití, poutko na blikačku, reflexní nášivky...to vše jsou hlavní atributy batohu, který bude věrným pomocníkem behěm dětských výletů.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=junior

Děti od 6 let

Pro malé zvědavce, pohybující se často v přírodě a nejlépe v pořádném bahně, si Deuter připravil řadu batohů Waldfuchs. Jedná se o čtrnáctilitrový batoh, který vyniká pogumovaným materiálem na spodní straně straně batohu. Vaše ratolesti ho tak mohou vykoupat v bahně, které pak pohodlně setřete hadrem. Vybírejte ze dvou velikostí – 10 a 14 litrů a různých barevných variant.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=waldfuchs

Ty nejmladší lezce jistě potěší batoh Deuter Climber 22l. Jedná se o mladšího sourozence deuterácké lezecké legendy – batohu Guide. Parádně vypolstrovaný zádový systém zajistí Vašemu dítěti maximální pohodlí. Samozřejmostí jsou poutka na připnutí lezeckého vybavení.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Climber

Děti od 8 let

První dětský, skutečně turistický, batoh. To je řada Fox. Dvě zipem oddělitelné komory (možnost oddělit mokré věci od suchých), kvalitní výškové nastavitelný zádový systém, množství poutek a špičkový materiál. Různé barevné kombinace a dvě velikosti – 30 a 40 litrů. Záda Vašich ratolestí se zblázní blahem :)

https://www.naramena.cz/batohy/detske-batohy/detske-turisticke-batohy/(p,31)-deuter-20;40/

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text