MĚSTSKÉ BATOHY DEUTER 2019

Kominace lifestyle designu a komfortu – to jsou městské batohy Deuter.
Uvědomme si, že s městským batohem na zádech trávíme skutečně spoustu času, někdo dokonce každý den a většinou v něm táhneme pořádný náklad. Výběr toho správného tedy rozhodně neradno podcenit. Hlavní funkcí zádového systému je roznášet váhu batohu po celých zádech a právě městské batohy od Deuteru to splnují dokonale. Pokud chcete pevný, bytelný a pěkně polstrovaný batoh na každodenní užití, s Deuterem nemůžete šlápnout vedle.

Vista Skip

 Praktický, čtrnáctilitrový batoh do města, do kterého schováte všechny věci ke každodenním potřebám. Pokud sháníte menší městský batoh s polstrovanými zády, Vista Skip pro Vás bude ideální volbou. 

https://www.naramena.cz/hledani/?q=vista+skip

Vista Chap

Menší, voděodolný šestnáctilitrový, batoh do města s pěkně polstrovanými zády, kapsou na lejstra , praktickým organizérem a skrytou kapsou na telefon. Batoh je uzavíratelný zipem a víkem na suchý zip.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=vista+chap

Vista Spot


Městský batoh Vista Sport s moderním způsobem roll top uzavírání. 18 litrový objem, kapsa papíry, pěkný organizér, skrytá kapsa na telefon a především kvalitní polstrovaná záda – toť hlavní parametry městského batohu Deuter Vista Spot.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Vista+Spot

Giga

Možná vůbec nejoblíbenějším městským batohem od Deuteru je batoh řady Giga. Ať už do práce, do školy nebo na pochůzky po městě, 28 litrový měšťák Giga se stane vaším věrným každodenním pomocníkem. Batohu dominuje pěkně polstrovaný zádový systém airstripes, kapsa na max. 15,6 palcový notebook, kapsa na tablet, klíčenka a veliká přední kapsa s praktickým organizérem. Batoh je navíc vyroben z voděodolného materiálu PFC free, který sice neodolá celodennímu přívaláku, ale menší deštík hravě zvládne. Vybírat můžete z několika barevných variant.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Giga

Giga SL

Dámská verze, lišící se pouze jinak střiženým zádovým systémem, který je navržen tak, aby perfektně padl užším a kratším dámským zádům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Giga

Giga EL

Označení EL značí prodlouženou verzi zádového systému tak, aby perfektně padl všem dlouhánům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Giga+EL

Giga Bike

S ohledem na životní prostředí, zdraví nebo časté zácpy se čím dál více lidí pohybuje po měste na kole. Přesně pro ně Deuter přišel s batohem Giga Bike. Od klasického měšťáka Giga se liší držákem na helmu, vystuženějším a odnímatelným bederním pásem, poutkem na blikačku, kompresními popruhy po strnách batohu a popruhy na nastavování těžiště batohu.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Giga+Bike

 

 

Gigant Series 32l

Největší městský batoh, jaký v nabídce Deuetru najdete. Vejde se Vám do něj opravdu vše, a to včetně až 17 palcového notebooku a tabletu. Srdcem batohu je bytelný a pěkně polstrovaný zádový systém Airstripes. Krom veliké hlavní kapsy určitě oceníte i druhou kapsu s praktickým organizérem.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Giga+Bike

Gigant SL

Dámská verze, lišící se pouze jinak střiženým zádovým systémem, který je navržen tak, aby perfektně padl užším a kratším dámským zádům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Gigant+SL

XV 1

Batohy řady XV se tváří sportovnějším dojmem, než třeba Giga, ale nenechte se zmást! Jedná se o velmi pěkně zpracované městské batohy, které ale klidně využijete i při procházkách mimo město. Konkrétně XV1 disponuje 17 litrovým objemem, sice jen jednou hlavní kapsou, za to s praktickým organizérem, do kterého se vám vejde až 15,6 palcový notebook a tablet. Na přední strane naleznete jednu tajnou kapsišku například na peněženku, což se určitě hodí! O pohodlí vašich zad se stará zádový systém Airstripes.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=XV+1

XV 1 SL

Dámská verze, lišící se pouze jinak střiženým zádovým systémem, který je navržen tak, aby perfektně padl užším a kratším dámským zádům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=XV+1+SL

XV 2

Batoh do města XV 2 na rozdíl od svého kolegy XV1 disponuje o 2 litry větším objemem a celkem třemi kapsami. Ta nejblíže k zádům je určená na notebook a tablet, prostřední kapsa je zároven tou největší a přední kapsa disponuje praktickým organizérem na psací potřeby, telefon, peněženku, klíče atd.. Na to celé dohlíží bytelný zádový systém Airstripes.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=XV+2XV 2

 

XV 2 SL

Dámská verze, lišící se pouze jinak střiženým zádovým systémem, který je navržen tak, aby perfektně padl užším a kratším dámským zádům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=XV+2+SL

XV 3

V poslední době je čím dál oblíbenější takzvaný rolovací systém uzavírání batohu. I německý Deuter jde s dobou a jeden rolovací městský batoh si na sezonu 2019 připravil. Jedná se o 21 litrový model XV 3. Nejsilnější stránkou batohu je rozhodně dvojí vstup do hlavní kapsy batohu. Vyberte si, zda do ní chcete vstoupit skrz voděodolný zip u zad nebo rozrolováním rolltopu. Samotná havní kapsa ukrývá kapsu na až 15,6 palcový laptop, kapsu na tablet a organizér s kapsou na cennosti. Na přední straně batohu najdete zipovou kapsu s klíčenkou. Na vše dohlíží bytelný zádový systém Airstripes, takže si můžete být jistí, že vaše záda budou jako v bavlnce :)

https://www.naramena.cz/hledani/?q=XV+3

 XV 3 SL

Dámská verze, lišící se pouze jinak střiženým zádovým systémem, který je navržen tak, aby perfektně padl užším a kratším dámským zádům.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=%C2%A0XV+3+SL

Walker

Řada Walker jistě potěší všechny příznivce městských lifestyle hipster batohů. Deuter s touto řadou očividně zavzpomínal na minulost a vybavil jí jemným retro designem. Co se týká vnitřku batohu, tak tam jde vše s dobou. Kapsa na max. 15,6 palcový notebook je samozřejmostí (pouze u 20l a 24l verze), stejně tak jako oddělená kapsa na dokumenty a kapsa na cennosti. Velikou výhodou jsou dve boční kapsy, například na pití. Vybírat můžete z třech různých velikostí batohu: 16 l, 20 l a 24 l a samozřejmě i z několika barviček.

Nejmenší, šestnáctilitrový Walker disponuje víkem na jednu přezku, což při velikosti batohu v pohodě stačí. Na rozdíl od svých větších kolegů se nemůže pochlubit ani přední kapsou. Do hlavní kapsy se však vejde vše potřebné na každodenní cesty po městě.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=walker+16

20 litrová verze má už uzavírání na dvě přezky a navíc disponuje i přední kapsou na zip. Rovněž k němu můžete připnout i bederní pás. Ten však není součástí balení.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=walker+20

Největší, 24 litrový Walker, se navíc může pochlubit na zip uzavíratelnými bočními kapsami (16 l i 20l je mají také, ale neuzavíratelné), do kterých se pohodlně vejde láhev s pitím a další cennosti a nemusíte mít strach, že by vám cokoliv z batohu vypadlo.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=walker+24

 


StepOut

Řada městských batohů vhodných do školy, i do práce. Vybírat můžete ze tří velikostních variant: 12 l, 16 l a 22 l. Dvanácti a šestnáctilitrová verze obsahuje jednu hlavní kapsu vybavenou organizérem na dokumenty, přední malou kapsu na drobnosti s poutkem na klíče a bočními strečovými kapsami například na láhev s pitím. Na čelní straně naleznete rovněž praktické poutko na reflexní prvky (páska, blikačka).Dvaadvacetilitrový městský batoh Step Out disponuje navíc dvěma hlavními kapsami, tudíž se do něj vejde více věcí, a to včetně až patnácti palcového notebooku. Všechny bágly jsou vybaveny zádovým systémem Airstripes, který velmi dobře dýchá a odvádí pot.

12 l

https://www.naramena.cz/hledani/?q=stepout+12

16 l

https://www.naramena.cz/hledani/?q=stepout+16

22 l

https://www.naramena.cz/hledani/?q=stepout+22

Gogo

Univezrální 25 litrový batoh do města i do přírody. Tak přesně tyhle atributy dokonale splnují batohy řady Gogo. Moderní design, kvalitní a pěkně odvětrávaný zádový systém airstripes, hlavní kapsa s praktickým organzirérem, přední kapsa na drobnosti, dve boční strečové kapsy a elastická zatahovatelná šnůra na přední straně batohu, pod kterou pohodlně strčíte například bundu nebo mapu.

https://www.naramena.cz/hledani/?q=Gogo

Diskuse
Nebyly vloženy žádné příspěvky
Přidat nový příspěvek
Jméno
Email
Text